O firmie

Drodzy Klienci!

Jesteśmy dynamiczną firmą z ponad 20 letnim stażem, działającą w sektorze Odnawialnych Źródeł Energii jak również nowoczesnych systemów klimatyzacyjnych i alarmowych oraz energooszczędnej techniki grzewczej.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze inwestycji dostarczając przy tym nowoczesne, ekologiczne i technologicznie zaawansowane urządzenia oraz systemy grzewcze, pozwalające obniżać koszty ogrzewania, przy jednoczesnym zapewnieniu komfortu i bezpieczeństwa cieplnego przez wiele lat.

Pozytywny wizerunek firmy, nieustanna obecność na rynku oraz ciągle rosnąca liczba klientów świadczy o tym, że jesteśmy firmą otwartą, stawiającą na innowacyjność, nowoczesność jak również bazującą na długoletnim doświadczeniu. Poprzez konsekwentny rozwój dążymy by utrzymać pozycję lidera w naszym regionie.
Grupa kreatywnych, profesjonalnie i dynamicznie działających pracowników pozwala osiągnąć wysoki standard świadczonych usług oraz prestiż w oczach najbardziej wymagających klientów.

Wraz z rozwojem firmy wzbogacamy swoją ofertę o nowe systemy z zakresu energii odnawialnej, komfortu i bezpieczeństwa. Jesteśmy w stanie podejść do realizacji wszelkich inwestycji na terenie całego kraju. Obecny kompleksowy pakiet usług oferowanych przez naszą firmę stanowią:

  • kolektory i pompy ciepła
  • klimatyzacja i wentylacja  
  • technika grzewcza
  • systemy zabezpieczenia technicznego
  • usługi porządkowe.


W swojej ofercie proponujemy wiele ekologicznych rozwiązań w budownictwie. Jesteśmy w stanie kompleksowo podejść do każdej inwestycji, począwszy od projektu, wykonawstwa, opiekę serwisową  poprzez wskazanie klientowi kierunku najkorzystniejszych źródeł finansowania - dotacji unijnych,  po fachową  pomoc  w przygotowaniu wniosków.       
Każdy projekt traktujemy indywidualnie, a współpracujący z nami eksperci ds. unijnych zajmują się kompleksowo projektem czyli: doradztwo, cała dokumentacja projektu, złożenie wniosku, budowa, rozliczenie projektu.

Zarząd Firmy

Piotr Bialik - Prezes Zarządu

Piotr Bialik
Prezes ZarząduZarząd Spółki dba o dalszy rozwój firmy oraz o dobre relacje z pracownikami i dostawcami. Stawiamy na dobre wykształcenie i fachową wiedzę naszych pracowników. Zatrudniają i wciąż poszukują osób chętnych do pracy w Argus Energy, które interesują się tematem energii odnawialnej.  Zwracają uwagę na fakt, że w biznesie nie liczy się tylko pieniądz, lecz przede wszystkim człowiek. Firmę Argus prowadzi wg norm i zasad określonych w statusie "Przedsiębiorstwo Fair Play". Anna i Piotr Bialikowie aktywnie angażują się w wszelkiego typu przedsięwzięcia charytatywne, kulturalne i społeczne.

Firma ARGUS posiada wiele nagród i wyróżnień w tym Złoty Laur "Przedsiębiorstwa Fair Play", "Mecenas Kultury" oraz "Lider Przedsiębiorczości Powiatu Jasielskiego".

Piotr Bialik jest członkiem i założycielem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Producentów, Projektantów i Instalatorów Systemów Alarmowych, Polskiej Izby Ochrony Osób i Mienia, Krajowej Izby Gospodarczej oraz Jasielskiego Stowarzyszenia Przedsiębiorców.

Od 2009 r. Znak Towarowy "Argus" jest zastrzeżony przez Urząd Patentowy Rzeczypospolitej i chroniony prawami autorskimi.

ARGUS Energy Sp. z o.o. posiada Certyfikat Jakości ISO 9001:2008