Ogłoszenie

Do wynajęcia profesjonalnie wyposażona sala konferencyjna

Spotkania z partnerami biznesowymi powinny odbywać się w atrakcyjnym i odpowiednio przygotowanym otoczeniu.

Firma Argus Energry poleca do wynajęcia klimatyzowaną, profesjonalnie wyposażoną w nowoczesny sprzęt multimedialny  salę konferencyjną.

Sala przeznaczona jest do organizacji: szkoleń, kursów jezykowych, rekrutacji, spotkan wiekszych grup, prezentacji uslug czy towarów, oraz do pracy biurowej. Obok sali dostępny jest akens kuchenny oraz łazienka.

Gustownie, nowocześnie i funkcjonalnie wyposażona będzie robić odpowiednie wrażenie i budować Państwa wizerunek biznesowy.

Z sali jednorazowo może skorzystać około czterdziestu osób.

Proponujemy przystępne ceny za godzinę użytkowania.

Lokalizacja: Jasło, ul. Floriańska 121 (budynek firmy Argus).

Wszelkie informacje dostępne pod nr telefonu: 13 446 39 02.
 

Ogłoszenie wynajmu pomieszczeń konferencyjno-biurowych

Firma Argus Energy posiada w atrakcyjnej cenie do wynajęcia komfortowe, nowocześnie urządzone pomieszczenia biurowe na piętrze budynku znajdującego się w Jaśle przy ulicy Floriańskiej. Łączna powierzchnia użytkowa przeznaczona do wynajmu 141m2.

Piętro budynku składa się z pomieszczeń biurowych w większości wyposażonych i nadających się do natychmiastowego użytkowania: 3 atrakcyjnie umeblowane pokoje biurowe, sala konferencyjna, sekretariat oraz zaplecze socjalne (aneks kuchenny, łazienka). Budynek po remoncie, przygotowany do prowadzenia działalności bez ponoszenia dodatkowych nakładów. Lokal w pełni klimatyzowany, wyposażony w instalacje elektryczną, wodną, kanalizacyjną, ogrzewanie gazowe.

Lokal o wysokim standardzie. Zlokalizowany w pobliżu obwodnicy. Zabezpieczenia: monitoring, kamery. Niezależne wejście. Duży parking. Telefon, internet.

Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.

Kontakt:
Argus Energy Sp. z o.o.
ul. Floriańska 121, 38-200 Jasło
tel./fax: 13 446 39 02
tel. kom.: 603 806 950
e-mail: biuro@argus.jaslo.pl