Klimatyzacja

Od 1996 roku firma Argus zajmuje się klimatyzacją i wentylacją. Klimatyzacja przestaje być obecnie luksusem, a w niektórych sytuacjach staje się wręcz koniecznością. Chodzi przede wszystkim o takie obiekty jak: sklepy spożywcze, obiekty gastronomiczne, biura itp. Z naszego doświadczenia wiemy, że zapewnienie odpowiedniego klimatu w tego typu obiektach przynosi dużo korzyści.

Oferujemy swoje usługi w zakresie projektowania, doboru, dostawy i montażu urządzeń klimatyzacyjnych oraz kurtyn powietrznych. Nasze zdrowie i samopoczucie zależą w dużej mierze od środowiska, w którym przebywamy. Zanieczyszczenie powietrza, niepożądane wahania temperatury i wilgotności źle wpływają na zdolność koncentracji, efektywność pracy i wypoczynku. Klimatyzator schładza, oczyszcza i utrzymuje stałą wilgotność powietrza, a jeśli jest wyposażony w grzałkę elektryczną lub pompę ciepła, w chłodniejsze dni podniesie temperaturę w pomieszczeniu.

W swojej ofercie posiadamy klimatyzatory renomowanej firmy japońskiej Fujitsu General, a na terenie Polski południowo - wschodniej jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem tych urządzeń. Na życzenie klienta dostarczamy również urządzenia innych renomowanych firm. Klimatyzatory te mogą być zarówno okienne, ścienne, kasetonowe, przysufitowe, przypodłogowe, kanałowe jak i przenośne. Posiadają możliwość programowana czasu pracy, temperatury wymaganej w pomieszczeniu, jak i również wyposażone są w funkcję dodatkową - dogrzewanie w okresie przejściowym. Klimatyzacja zapewni Państwu komfort pracy oraz prestiż niezbędny przy prowadzeniu interesów.