Ochrona fizyczna

Firma Argus Sp. z o.o. oferuje kompleksową ochronę osób i mienia, zarówno techniczną jak i fizyczną. Od 1993 roku posiada koncesję MSWiA, autoryzację Techcom Warszawa, jest członkiem i założycielem Polskiej Izby Gospodarczej Firm Fizycznej i Technicznej Ochrony Mienia.

Naszym atutem jest indywidualne podejście do każdego z naszych klientów. Ponieważ każda ochrona obiektu wymaga innych rozwiązań i pomysłów, aby zapewnić najwyższe bezpieczeństwo nie stosujemy ramowych rozwiązań - zbieramy informacje i przygotowujemy odpowiedni plan ochrony.

Na terenie województwa działa uruchomiony w 1994 roku monitoring systemów alarmowych z uzbrojonymi grupami interwencyjnymi. Niezależnie od zastosowania zabezpieczeń technicznych i elektronicznych, firma realizuje ochronę fizyczną obiektów. Usługa ta polega na stałej lub doraźnej ochronie miejsc szczególnie zagrożonych, na profilaktycznym oddziaływaniu, jak również szybkim i skutecznym podejmowaniu interwencji, co prowadzi do wyeliminowania lub zminimalizowania strat.

Ambicją naszej firmy jest zapewnienie klientom najwyższej jakości oferowanych usług oraz dbanie o wizerunek solidnego, dyskretnego i nowoczesnego wykonawcy.

Realizujemy wszelkie możliwe zamówienia związane z ochroną obiektów prywatnych, użyteczności publicznej, przemysłowych, sportowych, osiedli, biur, zakładów produkcyjnych itp. Przyjmujemy zlecenia do ochrony osobistej jak również ochrony imprez masowych.

Świadczy usługi w zakresie konwojowania i inkasa wartości pieniężnych.

Pracownicy posiadają odpowiednie kwalifikacje - licencje I i II stopnia pracownika ochrony fizycznej i technicznej. Są jednolicie umundurowani, wyposażeni w identyfikatory osobiste oraz środki łączności, a tam gdzie jest to wymagane, w środki przymusu bezpośredniego.