Ochrona techniczna

Firma Argus Sp. z o.o. posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie technicznej ochrony mienia. Dzięki wysokim kwalifikacjom oraz współpracy z wiodącymi producentami i dystrybutorami branży security na świecie, możemy zaoferować Państwu profesjonalne systemy ochrony mienia. Świadczymy usługi na rzecz osób prywatnych, firm, instytucji państwowych oraz publicznych.

Zapewniamy elastyczność, terminowość i profesjonalizm przyjętych zleceń.

Jesteśmy gotowi do podjęcia każdego zlecenia z zakresu projektowania, kosztorysowania i instalacji różnych systemów zabezpieczeń technicznych, a w szczególności: projektowanie i montaż systemów sygnalizacji włamania i napadu, projektowanie i montaż systemów sygnalizacji zagrożenia pożarowego, ochrony obwodowej - zabezpieczenia terenów otwartych, projektowanie i montaż telewizji dozorowej, kontroli dostępu i ewidencji czasu pracy oraz wideo nadzoru z przekazaniem sygnału do Centrum Monitorowania Argus.

Nowoczesne rozwiązania techniczne w połączeniu z niezawodnym sprzętem pozwalają na skuteczną kontrolę i zabezpieczenie chronionych obiektów.

W celu utrzymania sprawności systemów przez cały okres ich użytkowania, Firma Argus prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz okresowe przeglądy techniczne.

Pracownicy działu technicznego dokształcają się ustawicznie uczestnicząc w szkoleniach oraz kursach organizowanych przez producentów i dystrybutorów oferowanego sprzętu, a także instytucje nadające uprawnienia i certyfikaty wymagane przepisami prawa.