Misja firmy ARGUS Energy

Misją firmy ARGUS Energy jest precyzyjna i kompleksowa obsługa klientów w pełnym zakresie produktów i usług związanych z  odnawialnymi źródłami energii oraz szeroko pojętym komfortem. Pragniemy realizować działania firmy i utożsamiać sukces rynkowy z wrastającymi możliwościami – samorealizacji, rozwoju i pomocy klientom wyznaczając nowe standardy w branży usługowej oraz kształtując nową jakość usług.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy nowoczesną, dynamiczną i ciągle rozwijającą się firmą. Wieloletnia obserwacja rynku, doświadczenie i wiedza, pozwala nam z sukcesem realizować naszą misję wspólnie z naszymi Klientami. Jesteśmy firmą profesjonalną i konsekwentną w swoim działaniu. Inwestujemy w innowacje, pozytywne zmiany, godne zaufania rozwiązania, poszukujemy nowych wyzwań technicznych, organizacyjnych, co sprawia, że sukcesywnie stajemy się coraz bardziej konkurencyjni. Dzięki nowoczesnej platformie informatycznej wszystkie procesy są ze sobą zintegrowane, co w znacznym stopniu podnosi nasze możliwości w zakresie obsługi klientów. Współpracujemy z Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie, gdzie na podstawie naszych realizacji naukowcy wykonują badania dotyczące oszczędności energii przy wykorzystaniu pomp ciepła. Należymy do Podkarpackiego Klastra Energii Odnawialnej przy Uniwersytecie Rzeszowskim, gdzie pracujemy nad nowymi innowacyjnymi rozwiązaniami wykorzystującymi najnowsze technologie z dziedziny OZE. Organizujemy szkolenia i konferencje dla instalatorów i projektantów związane z energią odnawialną.

Co oferujemy?

Gwarantujemy elastyczne podejście do klienta i profesjonalną, zindywidualizowaną obsługę. Jesteśmy w stanie kompleksowo podejść do każdej inwestycji. Począwszy od projektu, wykonawstwa, opiekę serwisową  poprzez wskazanie klientowi kierunku najkorzystniejszych źródeł finansowania ( dotacji unijnych) - po fachową pomoc w przygotowaniu wniosków. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, a współpracujący z nami eksperci ds. unijnych zajmują się całym projektem. Niezmiernie istotna jest dla nas uczciwość, zaufanie i dobra współpraca z klientami i kontrahentami, co stanowi stabilny fundament dla naszej organizacji. Priorytetowe jest dla nas świadczenie kompleksowych usług na najwyższym poziomie oparte o urządzenia wysokiej jakości oraz precyzyjna realizacja podejmowanych w praktyce działań. Pracownicy firmy aktywnie uczestniczą w warsztatach, szkoleniach, prezentacjach, które pogłębiają ich wiedzę, umożliwiają rozwinięcie posiadanych umiejętności i stanowią szansę stania się niezawodnymi specjalistami w swojej dziedzinie.

Dokąd zmierzamy?

Pragniemy rozszerzać swoją działalność poprzez realizację działań w nowym otoczeniu rynkowym. Wizja rzetelnej i profesjonalnej firmy zapewniającej kompleksową obsługę wszelkich wymagań klientów w zakresie świadczonych usług jest realizowana przez nas w praktycznym działaniu, zgodnie z trendami panującymi na rynku. Pracujemy nad budowaniem długoterminowych kontaktów z klientami oraz umocnieniem naszej pozycji, jako rekomendowanego lidera w swojej dziedzinie.

Jakie cechy odróżniają nas od innych?

  • każdy produkt naszej oferty kierowanej do klienta jest wynikiem przemyślanych decyzji, wyczucia potrzeb rynku i wyboru niezawodnych dostawców, z którymi współpracujemy, dzięki czemu realizujemy ambitne koncepcje rozwoju,
  • nastawieni jesteśmy na dotarcie do wszystkich, którzy dotychczas nie znaleźli ofert spełniających ich wymagania, poprzez szczegółową analizę ich potrzeb i możliwości,
  • dbamy o zapewnienie dobrej kondycji finansowej firmy warunkującej stabilność ekonomiczną i jej dynamiczny rozwój,
  • staramy się kształtować wśród odbiorców przekonanie iż mają do czynienia z podmiotem bezkonkurencyjnym i odpowiedzialnym,
  • zarząd firmy zapewnia kontrolę i badanie oceny skuteczności i efektywności działań w ramach prowadzonego procesu sprzedaży i obsługi Klientów.

Czym się kierujemy?

  • patrzymy zawsze w przyszłość,
  • potrzeby i poziom satysfakcji Klientów są dla nas głównym kierunkiem działania,
  • nasza wiedza jest zawsze do dyspozycji naszych Klientów,
  • profesjonalnie podchodzimy do nowych wyzwań i wysokich wymagań stałych i potencjalnych Klientów.