Pompy ciepła

Pompa ciepła – właściwe rozwiązanie w Twoim domu !

 

Wzrost cen ropy i gazu w połączeniu z koniecznością ograniczania emisji gazów cieplarnianych prowadzi stopniowo w kierunku prawdziwej rewolucji w dziedzinie systemów grzewczych oraz wytwarzania ciepłej wody użytkowej w domach jednorodzinnych.

 

 

 

Idealnym rozwiązaniem, które może być zastosowane niemal w każdych warunkach jest pompa ciepła, która nie tylko pozwoli ograniczyć wielkość rachunków, ale również zagwarantuje użytkownikom wysoki komfort oraz do minimum ograniczy ingerencję w obsługę systemu.

 

Pompa ciepła – komfort dla całej rodziny !

 Ogrzewanie z wykorzystaniem pompy ciepła polega na wychwytywaniu energii cieplnej znajdującej się w powietrzu, wodzie lub gruncie Twojego ogrodu, ponieważ są one nieustannie ogrzewane przez słońce, deszcz i wiatr. Ciepło jest pobierane na zewnątrz domu przez kolektory ( poziome, pionowe, powietrzne).

 

Czynnik roboczy przenosi pozyskane z zewnątrz ciepło do zespołu pompy ciepła, przekształcającej ta energię tak, aby można nią było ogrzewać pomieszczenia. W domu energia cieplna jest uwalniana przez promieniujące ogrzewanie podłogowe, które zapewnia zdrowe, łagodne i równomierne ciepło dzięki elastycznej i precyzyjnej regulacji.

System ogrzewania jest niewidoczny, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

 

 

Argus Sp. z o.o. jako jedyny koncesjonowany dealer firmy SOFATH na Podkarpaciu proponuje odpowiednie rozwiązania grzewcze  dostosowane do Twojego domu.

 

Foldery informacyjne:

 

 

 

 

 

Prezentacja o pompach ciepła:

Zobacz prezentację o pompach ciepła. Kliknij aby otworzyć.